Not Only Wine restobar

Про NOW

Якось у далекому 2012 році розпочалась історія проєкту, який став найбільшою мережею спеціалізованих виномаркетів України. OKWINE створив та об'єднав ком'юніті сомельє, гастро-ентузіастів, фудпейрінг-активістів та просто чудових людей. Згодом, щоб тішити гостей вау-продукцією та розвивати ритейл та HoReCa України було створено компанію імпортера-дистрибʼютора Wine Hunters. Проте, чогось в цій історії не вистачало. Такі ми у вас: завжди хочемо більшого, тож пані й панове, зустрічайте новий формат — перший рестобар у Житомирі від засновників компаній OKWINE та Wine Hunters під назвою «Not Only Wine».

Це був ризикований крок, але хто не ризикує, той ігристим не смакує. Якщо ви не в Житомирі — радимо замовляти квиток, бо відтепер це офіційна столиця гастро-вражень.

Концепція закладу розкривається через назву «Not Only Wine» — це про вино, до вина і не тільки, абревіатура NOW — це про те, що не варто відкладати на потім унікальний досвід, який можна відчути тут і зараз. У NOW навіть найвибагливіші гості, завдяки нашим сомельє та бренд-шефу Олександру Гриценку можуть отримати абсолютно нові, непересічні враження. Ким би ми були, якби не розповіли два слова про нашого бренд-шефа (але про нього у двох словах і не скажеш). Олександр, 25-разовий призер 15-ти міжнародних кулінарних змагань в Україні, Туреччині, Греції, Македонії, Словаччині; фіналіст телевізійного кулінарного шоу; викладач МК в Кулінарній академії Ігоря Брагіна і душа нашого закладу.

В «Not Only Wine» ви можете насолодитися надзвичайним авторським меню, обрати напій з найбільшої винної карти міста та перейнятися ідеальною атмосферою для будь-якої події. Кожна деталь пропрацьована: у стравах, напоях, інтер'єрі. І наші старання не залишилась поза увагою, адже після відкриття 10 травня ми отримали стільки емоційних відгуків та позитивних вражень, що вирішили: зупинятися не на часі. Тож NOW стане мережевим проєктом! Чекайте у своїх містах, пишіть, якщо хочете бачити його на своїх вулицях, бо для нас найважливіше — ваша думка.

Вдячні за кожен відгук, а команді за наснагу та бажання рухатися з нами далі!

Знайомся з меню та найближчими подіями в NOW:

www.notonlywine.com.ua

Поринь у атмосферу:

Instagram
Facebook
Інші проєкти
Давай почнемо