Мережа виномаркетів OKWINE

Про OKWINE

Мережа виномаркетів OKWINE - найбільша мережа спеціалізованих магазинів в Україні, заснована в 2012 році. Ледь віримо, що нас вже понад 112 та ще й у 18 містах України - Київ, Вишневе, Буча, Чернігів, Черкаси, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Полтава, Хмельницький, Кропивницький, Чернівці. Йдемо туди, де чекають та кажуть, що немає класного вина. А ми їм що? ОК.

Для всіх найбільших імпортерів — OKWINE є одним з найбільш пріоритетних замовників в Україні

OKWINE - це коли зручно, бо біля дому та, частіш за все настільки, що і в капцях можна. Бо поруч все, що потрібно - вино та міцні напої з усіх куточків світу, делікатеси, солодощі, органічні продукти та багато-багато іншого. А ще, варимо каву і міксуємо коктейлі to go, вони теж дуже ОК.

Більше
12 000
товарів у асортименті
Більше
300 000
активних клієнтів
Більше
700
найбільший штат професійних сомельє в Україні

OKWINE - це коли вино саме себе не купує, його підбирають профі. Саме сервісу ми приділяємо особливу увагу - від навчання персоналу у власній школі сомельє, до практики за кордоном на найкращих виноробнях світу. Адже, ну як круто, коли сомельє пам'ятають твої звички, смаки та надихають на нові експерименти!

Інші проєкти
Давай почнемо