Фаворити Євгенія Колчанова

Особисто ми не могли дочекатися чеклисту фаворитів від Євгенія Колчанова нашого менеджера HoReCa — тож знайомтесь)

L'(Im)perfetto Superiore Valpolicella Classico

Назва означає "недосконалий", бо це незвичайне вино, ні Ріпассо, ні Амароне. Невелика частина винограду висушується до листопада, решта вініфікується в червоне вино відразу після збору врожаю. Описати в точності неможливо — тут тільки спробувати.

Epos Frascati Superiore Riserva

Народжене на виноградниках Фраскаті в районі Колле Пізано, на висоті 300 метрів над рівнем моря. Назва нагадує те, що означає "слово" в давньогрецькій мові, а також "пісня, історія", тож це вино сповнене бурхливих емоцій.

Soave з родини Dal Cero

Виноградники району Ронка, на схилах двох згаслих вулканів Кальваріна і Crocetta, на сході від Soave, у Венето. Вапнякові ґрунти з океану, багаті базальтом і сірим і чорним туфом, надають вину його унікальну мінеральність. Маст трай!

Agitator Single Malt Whisky Rök

Перший односолодовий віскі, випущений винокурнею Agitator у Швеції. Завдяки витримці в діжках з шотландського острова Айла та згодом в діжках з каштанового дерева має виражений аромат сухофруктів з відтінками солодких родзинок і червоних ягід. Тривалий посмак же доповнений акцентами меду, ванілі та легкою димною нотою. Цікаво, дуууже цікаво!

Domaine de l'Aigle Pinot Noir Haute Vallee de l'Aude

Бургундський стиль з Ліму! Один з найвищих заміських маєтків у Лангедок-Руссільйоні. Власність культивується в біодинамічному сільському господарстві з сертифікацією Demeter з моменту випуску врожаю 2018 року.