iсторiя довжиною в столiття

Знайомся - це Heretic, найкращий травʼяний лiкер свiту у 2021 роцi

Про бренд

Wine Hunters вполювали особливого звiра серед мiцних, щоб в Українi стало бiльше шанувальникiв цiєї смакоти. Розповiдаємо тобi про найкращий травʼяний лiкер останнього десятилiття, звiдки його назва i до чого тут хрести.
Середина 19-го століття, у глибині прекрасних Піренейських гір, на вершині одного зі скельних урвищ, жив загадковий чоловік на ім’я Жан Тейшенн. Він був алхіміком і майстром із виготовлення напоїв, а його знання сягали за межі уявлення звичайних людей. Збираючи та відбираючи найкращі трави та рослини з лугів, долин та гір по всьому Ар’єжу, він створив магічну формулу, яка, як вважалося, мала особливі властивості.

HERETIC LIQUEUR

У 2021 році іспанський лікер Heretic здобув золоті медалі та визнання найкращого трав’яного лікеру у світі: «IWSC 2021», «Frankfurt International Trophy 2022» та «Concours International de Lyon».
70c. /// 33%Vol ///

Богоподiбний дух

Чоловік створив Heretic — лікер, який назвав «Богоподібний дух». Ставши легендою серед мешканців Піренеїв, формула його неперевершеного лікеру зберігалась як сімейний скарб, протягом багатьох поколінь, а тепер її відновив фактичний власник компанії — Марк Тейшенне, правнук Жана.

Назва присвячена всім тим, хто наважився протистояти жорстокості встановленої влади, як це сталося в Римській імперії дванадцять століть тому. Тим, кого називали єретиками, мучениками; тим, хто загинув через свої ідеї і переконання. 

Секрети виробництва

Майстер-алхiмiк

HERETIC розроблено з 36 вiдiбраних рослин, з яких лише 10 вiдомi. Решта 26 – цiлком секретнi.
Це не просто лікер, це повноцінний коктейль у склянці. Жан Тейшенн віднайшов унікальну формулу, яка включає різні рослинні компоненти, а також трави, квіти, насіння, фрукти та спеції. Розмарин, чебрець, бадьян, тирлич і цедру апельсина та безліч інших - все зібрано вручну у гірському регіоні Піренеїв.
Tilia Cordara
Rosmarinus officinalis
Matricaria recutita
Lavandula angustifolia
Olea europea
Mentha piperita
Juniperus communis
Gentiana lutea
Coriandrum sativum
Citrus medical

Процес

Марк Тейшенне, правнук Жана та нащадок знаменитої родини лікерових магів, відчував себе, сповненим великої відповідальності і призваним продовжувати справу свого пращура. З дитинства його тягнуло до чогось незвичайного. Тож, в 1956 році Марк заснував компанію «Teichenné», яка спеціалізується на лікерах. Нинішній голова компанії, сеньйор Марк Тейшенне є чудовим купажистом та особисто стежить за якістю.
Iter cum patre ad ultimas regiones istius Occitaniae terrae, una ubi catharii vagabantur; per villas vetustissimas informationes collegit ad optimas herbas et botanicas congregandas, ad producendum liquorem singularem, qui esset repercussio silvestris pulchritudinis Ariège.
1
При виготовленні лікеру, вибрані рослинні компоненти додають до дистиляційного апарату, у попередньо встановлених пропорціях. Ці рослинні речовини мацерують протягом 24–48 годин із водно-спиртовою сумішшю, приблизно 50 %.
2
Після цього часу мацерації водно-спиртова суміш, яка діяла як розчинник, вилучила всі основні властивості рослин (колір, аромат і хімічні сполуки).
3
З отриманої мацерації суміш переганяють у мідному дистиляторі. У процесі дистиляції, отриманий продукт поділяється на три різні фракції дистиляту (головки, тіла та хвости).
4
У процесі виготовлення трав’яного лікеру Heretic майстри використовують лише фракцію, тобто частину дистиляту найвищої якості, яка має назву «тіло дистиляту».
5
На фініші, отримані різні трав’яні дистиляти мають міцність алкоголю між 70 — 75 % об.

HERETIC LUQUEUR

Аромат

Складні, добре структуровані відтінки трав, цитрусових, спецій та коріння з легкими анісовими нюансами.

Колiр

Темно-червоне дерево
Потягніть вліво або вправо, щоб керувати положенням.

Смак

Тонкий, ніжний, шовковистий, поєднує трав’янисті солодкі та гіркі нюанси.

Як пити

Прекрасний у ролі дигестива, особливо охолодженим шотом до 2-7 °С та як компонент у коктейлях.
2-7 °С

МIксологiя

Ще більше цікавих рецептів коктейлів чекають на тебе у HERETIC MIXOLOGY BOOK
Завантажити
Heretic Coffee:

Heretic Coffee:

  • 20 мл лікеру Heretic
  • 30 мл еспрессо
Подавайте безпосередньо в чашці еспресо. Додайте обидва інгредієнти й перемішайте, щоб змішати трав’яні компоненти продукту. Відтінки анісу та лакриці разом із кавою здивують ваш смак.
Heretic on the Rocks:

Heretic on the Rocks:

  • 80 мл лікеру Heretic
  • кубики льоду
Подавати в охолодженій склянці, додавши кубики льоду. Таким чином, ви зможете насолодитися лікером, відчувши на смак, всі його трав’янисті, лимонні, пряні та солодкі смаки.
Heretic Beer:

Heretic Beer:

  • 50 мл лікеру Heretic
  • 100 мл темного пива
Змішайте всі інгредієнти в скляному келиху. Таке цікаве поєднання створює ідеальний баланс свіжості та смаку.

Контакти

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.