Wine & Spirits Ukraine

Wine & Spirits Ukraine

Wine & Spirits Ukraine: наші бренди — наша гордість.

Wine & Spirits Ukraine — єдиний діючий міжнародний салон вин та алкогольної продукції в Україні. Платформа для зустрічей та становлення контактів між виробниками, імпортерами та дистриб᾿юторами, презентації продукту цільовій публіці, який також оцінюють професійні сомельє та представники роздрібного сектору та ресторанного бізнесу.

І ключова подія — вперше в Україні світове турне найкращих вин Італії Gambero Rosso Top Italian Wines Roadshow!

У 2021 році на Wine&Spirits завітали представники кращих італійських виноробень. Пишаємось, що цього року серед брендів Wine Hunters стало ще більше вин, що отримали 3 бокали від Gambero Rosso! А ще більше радіємо зустрічі з представниками виноробень, які офіційно представляємо в Україні: Dal Cero, Poggio le Volpi, Villa Sandi, Bosio Family Estates.

Хантимо лише найкращих.

No items found.

Wine & Spirits Ukraine 2020 теж памʼятаємо, бо вона дійсно була особлива - вперше в Україні наші хантери долучилися до світового турне кращих вин Італії, який організував Gambero Rosso International - провідний італійський медіахолдинг в області wine & food.

Команда Wine Hunters разом представила вина, які удостоїлися найавторитетніших премій і нагород, а саме - виноробні Villa Sandi та Borgo Conventi. Дякуємо за ваші чудові відгуки, завдяки ним ми вкотре переконалися, що вина власного імпорту Wine Hunters - це справжня гордість!

А щоб ви краще запам'ятали найсмачніші, тримайте винний чек-лист:

▫️Villa Sandi «La Rivetta» Valdobbiadene Superiore di Cartizze DOCG

▫️Villa Sandi «Millesimato» Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG  

▫️Villa Sandi «Il Fresco» Prosecco DOC Treviso

▫️Villa Sandi «Asolo» Prosecco Superiore DOCG

▫️Tenuta Borgo Conventi «Braida Nuova» Venezia Giulia IGT

▫️Tenuta Borgo Conventi «Ribolla Gialla» Collio DOC

▫️Tenuta Borgo Conventi «Sauvignon» Collio DOC

▫️Tenuta Borgo Conventi «Pinot Grigio» Collio DOC

No items found.