WH roadshow for HoReCa

WH roadshow for HoReCa

WH ROADSHOW - один з найулюбленіших форматів хантерів! Вирушаємо містами, шеримо свій досвід та збираємо тих, хто не боїться ламати стереотипи разом з нами та щоразу відкривати нове!

Цього разу почали ми з Луцька, тож дякуємо нашим регіональним хантерам Костянтину Затулі та Володимиру Темченко за два драйвові дні тренінгів для HoReCa! Понад 40 позицій та ви - такі ж хантери за прокачуванням своїх скілів і знайомств з крутими новинками на ринку. Окрема дяка Cafe de Vino за затишну локацію!

No items found.

Ми не просто полюємо на цікаві бренди і надсмачні напої, ми ще й навчаємо розуміти і відчувати їх кожним рецептором. Наше роадшоу ми продовжили в місте Рівне, де наші хантери провели два інтенсивні дні в затишному Saigon.

Неймовірно радіємо, що наше комʼюніті профі зростає та дякуємо кожному, хто долучився!

WINE HUNTERS ROADSHOW: VINNYTSIA EDITION!

Вже за традицією, зібрали все найкраще в одному місці, продовживши у Вінниці. Ми не тільки смакували різні вина, але й вирушили далеко за межі звичайних вражень. Портвейн, бренді, ром, джин, вино, багаааато вина - два дні смачних вражень. Щасливі, коли ви щоразу знаходите щось нове для себе. А такого в нас багатсько, так.

Особлива подяка Monterey гастробару за чудову локацію та нашому хантеру-спікеру Кості Затулі.

Луцьк, Рівне, Вінниця, а тепер і Івано-Франківськ!

Вирушили до наступного міста, щоб шерити свій досвід, знайомлячи з оновленим портфелем наших брендів вина та міцних напоїв. Безмежно вдячні за натхненні обговорення та щирість, з якою ви ділилися своїми враженнями. Адже кожен з вас приніс щось своє, додаючи нашій події особливої класності.

Особлива дяка закладу Артур Бернс. To be continued!

Масштабуємось географічно, розширюємо профі комʼюніті й нашу дрім тім також!

Ділимось спогадами з тейстігу в Дніпрі у Varburger bar та дякуємо за його проведення нашій сомельє Верониці Цис. Кожне ваше «круто», «смачно», «щось дійсно нове» - найбільша мотивація для нас знаходити цікавинки з усього світу, а головне - нетипові й унікальні напої в своїй категорії.

Далі буде!

Сі ю!

No items found.