BE WINE International Wine Show 2023

BE WINE International Wine Show 2023

Як казали в одному дууууже популярному американському ситкомі: це було ЛЕ-ГЕН-ДАР-НО! Десятки тисяч посмішок, обіймів, зустрічей та відвертих розмов: про вино, «під вино» та з келихом у руках. А ще й не тільки з вином, а з лікером, джином, ромом або навіть коктейлем. Впевнені, на наших стендах навіть найвибагливіший поціновувач зміг знайти напій до смаку!

Хочемо висловити слова підтримки та вдячності. Зокрема команді BE WINE за організацію найвищого рівня та можливість долучитися до такої фантастичної події вже вдруге! Неймовірній команді Wine Hunters і OKWINE з усіх регіонів, котрі не тільки працювали нон-стоп, констультуючи та відкриваючи вам нове, а й займалися організаційними процесами фестивалю. Ви – титани, ви – найкращі, ви – гордість компанії та наша абсолютна любов!

Тож ще раз дякуємо кожному, хто був та прожив з нами ці  феєричні 2 дні: у ролі гостя, спікера, співробітника або організатора. А як це було, пригадаймо разом!

No items found.

12 стендів Wine Hunters, більше 35-ти брендів, OKWINE bar з неймовірними коктейлями та Wine Hunters Bar з неперевершеним фудпейрінгом - здається, цього року ми здивували самі себе.

Впевнені, що наші вина і новинки міцних ти запамʼятав, але нагадаємо про краще з кращого.

Вино:

Luigi Bosca, Berton Vineyards, Ravasqueira, EPC Champagne, Poggio le Volpi, Masca del Tacco, Bodegas San Valero, Mylonas, Lucien Albrecht, Maynard's, Seifried Family, Martin Codax, The Wine People, Mezzacorona, Bosio Family Estates, Tenuta Ulisse, Tasca d'Almerita, Barahonda, Villa Sandi, Gerard Bertrand,

Uggiano, Pierre Chavin, Dal Cero, Marsuret.

Міцні:

Heretic, Dead Man's Fingers, Berkshire, Henri Mounier, La Fayette, El Tequileno

Langley's Gin, Seven Tails, Coquerel.

Найкращий фудпейрінг:

сири Daily Dairy, мʼясні ковбаски Sana, закуски Toscanibus, грисині Barbero.

Окрім професійних дегустацій, протягом двох днів BE WINE наша команда провела 12 спід тейстінгів. Умови більш ніж екстремальні: суворий тамінг – тільки 20 хвилин на лекцію, 3 найкращі позиції бренду та десятки охочих потрапити на дегустацію. А також 6 неймовірних professional tastings від профі для профі за участі Віталія Ковача, Катерини Спасіенко, Марії Ревкової, Дмитра Саприкіна, Олексія Дмитриєва.

Дякуємо кожному спікеру, а подяку від слухачів ви чули на власні вуха: деколи овації було не стримати!

Cheers to Life, Cheers to Wine!

До зустрічі на BE WINE 2024!

No items found.