EPC Champagne в Україні!

EPC Champagne в Україні!

Вперше в Україні: Wine Hunters представляють революційний молодіжний бренд Шампані, що увійшов у ТОП-10 стартапів Франції у 2020 році!

Не такі як інші.
EPC - надзвичайно амбітний і динамічний проект, зі своєю стратегією, філософією, і вишуканим смаком, який привів компанію до грандіозного успіху. Бренд був запущений у 2019 році і одразу отримав довіру серйозних світових фігур: Ксав’єра Ніля, Седріка Сіре та Седріка Селліна. Також серед основних інвесторів компанії відомий будинок Шампані «Grand Label» Dom Ruinart, а консультує молоду команду жива легенда винного світу, колишній президент Moet&Chandon, Стефан Башієра.

Абревіатура з глибоким сенсом.
У перекладі із латині EPC означає епікурейське шампанське або ж : "Союз створює шампанське". І дійсно, компанія відображає сильний союз виноробів, які швидко усвідомили свою спільну пристрасть до шампанського та розділили бажання прославляти свободу у своїх творіннях.

Філософія бренду EPC полягає у дбайливому ставленні до навколишнього середовища та чесній співпраці з виноградарями. Кожне кюве є плодом одного сорту винограду Шардоне, одного року врожаю, з одного терруару, із дуже обмеженим дозуванням цукру та низьким рівнем сульфітів. При виробництві майстри компанії проводять малолактичну ферментацію, а витримка проходить у ємностях зі сталі, що надає чудовий баланс свіжості та фруктовості.

Відзнаки не забарилися.
Французька команда вже стала володарями цілої низки почесних медалей і призів. Шампанське EPC отримало всі голоси професійної та загальної преси з найкращим рейтингом VIVINO й 90/100 на Decanter World Wine Awards. У портфелі бренду легендарне звання «Перелом століття» від FIGARO та золота медаль на Брюссельській винній виставці.

No items found.