Про DolomiaВластивості водиАсортиментЦінність
Зв’язатися з нами

Dolomia

Отримання нагороди Superior Taste Award чотири рази поспіль є підтвердженням для всього світу, що концепція створення Dolomia полягає у дійсно високій якості та досконалості. Міжнародний інститут смаку проводить об'єктивне сенсорне оцінювання: його журі дотримується суворої методології сліпої дегустації, при якій зразки продуктів анонімуються, щоб уникнути будь-яких упереджених оцінок. Найкращі кухарі та сомельє світу оцінили унікальність води, у присмаку якої абсолютна відсутня солонуватість, завдяки її особливо низькому вмісту натрію (один з найнижчих з-поміж усіх мінеральних вод), а також рівню pH 8,0.

Про воду

Шлях мінеральної води Dolomia починається зі снігових глибин Чіма-Преті, гірського масиву Доломітових Альп. Тала вода з висоти 2450 м над рівнем моря за течією проходить фільтрацію доломітовою породою, наповнюється киснем та утворює величезний гідрогеологічний басейн під горою заввишки 833 м. Джерело мінеральної води Dolomia знаходиться в східній частині Національного парку Доломіті Фріулан, який з 2009 року внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. А здобута там вода, яка знаходиться під охороною міжнародної організації, — прозорий скарб, який італійці з компанії Sorgente Valcimoliana S.r.l нівелювали в бренд, а ми гордо представляємо в Україні.

Властивості води

Acqua Dolomia бере свій початок високо в багаторічних снігах і десятиліттями протікає в контакті з доломітовою породою, від якої вона отримала не тільки свою назву, а й найблагородніші компоненти.

CALCIUM Ca++

26.2 mg/L
Високий кальцій — 27.4 мг/л — безмірно важливий для будови кісток, м'язів,шкіри та зубів

ARSENIC As

< 0,001 mg/L
Виняткова чистота води Dolomia

SODIUM Na+

< 0.2 mg/L - 0,00002%
Завдяки надзвичайно низькому вмісту натрію цю воду найбільше «рекомендують для дієт з низьким вмістом натрію»

MAGNESIUM Mg++

26.2 mg/L
Вода Dolomia забезпечує споживання магнію, тому допомагає підтримувати баланс організму

pH

8.1
високий натуральний рівень pH — 8,1, собливо важливий для зниження кислотності та досягнення балансу на курсі лужних дієт,а також в напрямку ЗСЖ

DISSOLVED OXYGEN O2

10,7 mg/L
Мінеральна вода Dolomia відрізняється від інших високим вмістом розчиненогокисню – 10,5 мг/л – одним із найвищих показників на ринку мінеральних вод

NITRATE NO3

< 2.4 mg/L
Практична відсутність натрію — 2 мг/л, зменшує набряки, високий тиск та добре поновлює рівень гідратації під час активного періоду тренувань

BICARBONATE HCO3

162.8 mg/L
Завдяки своїй лужній природівода Dolomia ефективно стимулює секрецію шлунка та сприяє травленню

Широка лінійка продуктів

Повний асортимент і правильний розмір для будь-якого випадку. Природна мінеральна вода Dolomia представлена в негазованій, слабогазованій і газованій версії та доступна в pet пляшках, а також витончених скляних.

Негазована

Формат води, який завжди з тобою
1l
0.5l

Газована

Поєднання приємної шипучості та елегантності
1l
0.5l

Газована

Формат для подорожей, спорту та активного життя
1,5l

Негазована

Унікальний мінеральний склад та природна лужність
1l

Газована

Газована вода Dolomia з чистим та витонченим смаком у скляній пляшці
0,33l
0,5l
0,75l

Негазована

Кришталево-чистий смак у скляній пляшці
0,33l
0,5l
0,75l

Вода, наповнена життям

Незаймане середовище, в якому природа дарує найбагатні ресурси: ПРИРОДНИЙ ПАРК ФРІУЛЬСЬКИХ ДОЛОМІТІВ. Це куточок раю, надбання всього людства, чия цілісність захищена та збережена.
Саме в цьому середовищі і бере свій шлях Доломія, природна мінеральна вода, яка витікає в межах МІСЦЯ СВІТОВОЇ СПАДЩИНИ ЮНЕСКО.
Бренд відповідає всім якісним і органолептичним показникам для здоров'я, спорту, активного та здорового способу життя. А оскільки вода Dolomia містить оптимальну концентрацію корисних мінералів, незамінних для підтримки водно-сольового балансу в організмі, вона стимулює травлення і має легкий та чистий смак.

Фільтрація води

Найглибші шари багаторічних снігів тануть на гірській групі Чима-дей-Преті, змушуючи воду повільно фільтруватися крізь доломітову породу, утворюючи під горою незабруднений, древній і величезний гідрогеологічний басейн.

Басейн і джерело

Вода безперервно тече в гідрогеологічний басейн, що лежить у контакті з доломітовою породою протягом багатьох років, поглинаючи його найцінніші мінерали та кисень.

Контакти

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.