KYIV WHISKY: must-visit подія для поціновувачів віскі! Шукай вау-новинки на стендах хантерів!

KYIV WHISKY: must-visit подія для поціновувачів віскі! Шукай вау-новинки на стендах хантерів!

Поціновувачі культури та естетики віскі, творці культового Barometer International Bar Show готують для вас унікальну must-visit подію 6-7 квітня – Kyiv Whisky

Kyiv Whisky – дводенна освітньо-професійна подія, присвячена культурі та філософії споживання віскі, яка стане довгоочікуваним місцем зустрічі як представників індустрії міцного алкоголю, так і шанувальників цього благородного напою. Місія заходу – стати платформою з просвітницькою складовою, яка об’єднає професіоналів індустрії, ком’юніті та поціновувачів віскі задля створення якісного дозвілля та унікального освітнього простору з корисним нетворкінгом. KWF має на меті розвивати індустрію, підтримувати фахівців та надавати доступ до експертних знань, культивуючи обізнаність та свідомість у споживанні алкоголю, а також повагу до культури, історії та філософії такого унікального напою, як віскі.

Віскі – напій дуже багатогранний, про який можна говорити годинами. Кажуть, що назва «whisky» походить від кельтського словосполучення uisque baugh (або uisce beatha), що приблизно перекладається як «вода життя». А ще, що у світі щосекунди продається 30 пляшок шотландського віскі. У Kyiv Whisky плани майже такі ж амбітні, адже події є що запропонувати відвідувачам, а саме: 

  • понад 100 видів віскі (із лімітованими та ексклюзивними пропозиціями);
  • Whisky Zone – 2000 м² вишуканості, стилю та смаку;
  • освітні та дегустаційні зони (Professional Tasting Rooms, Speed Tasting Rooms, Premium Tasting Room);
  • Cocktails Zone – пантеон найкращих барів країни, який обіграє віскі і підсвітить його довершені грані.

Тож запрошуємо вас на цю унікальну, освітню та смачну (...солодову, пряну, медову, торф’яну – up to you) подію. Приходьте колекціонувати смаки, відтінки і аромати та пізнавати чаруючу індивідуальність Його Величності Віскі разом з нами! 

Побачимось 6-7 квітня в Києві!

Wine Hunters відкриють тобі такі географічні широти віскі, яких ще не бачив ринок України — це і неочікувані країни-виробники, і крейзі бренди, які стануть справжнім сюрпризом!

8 метрів віскі з вау-новинками, понад 17 брендів, 4 тейстінги для віскілаверів та профі, цікаві коктейлі, а щеее — смачний фуд-пейрінг до твого келиху віскі!

Важливо зазначити, що організатори Kyiv Whisky, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, зробили невід'ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити наші заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center – 50% прибутку від продажу квитків на KWF, а також 100%  прибутку від всіх інтерактивів KWF передаються на підтримку Superhumans Center. Тож, відвідуючи KWF та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру. У цій синергії, всі разом, ми розвиваємо індустрію та робимо маленькі добрі справи для підтримки великих людей нашої країни. 

No items found.